Výsledky suchovského poháru

V sobotu 31. července 2024 se na Suchým uskutečnil další ročník hasičské soutěže O pohár starosty SDH Suchý. Soutěžilo se bude v požárním útoku v kategoriích mladší žáci, starší žáci a nově i muži. Podrobné výsledky okrskového poháru jsou na webu okrsku.

Mezi mladšími žáky vítězství získala Okrouhlá, která si připsala 13 bodů do celoročního okrskového poháru. Druhé a třetí místo obsadila Žďárná, která okrskový pohár průběžně vede. Suchý mladší žáky do do soutěže nenasadilo.

pořadísborčas
1.Okrouhlá20:93
2.Žďárná A25:34
3.Žďárná B52:04

Ve starších žácích zvítězil Valchov před Ludíkovem a Okrouhlou. Naše družstva obsadila čtvrtou a šestou příčku. V okrskovém poháru nicméně Suchý vede spolu s Ludíkovem. Celkově jsou ale průběžné výsledky velmi těsné. Družstvo Okrouhlé nesplňovalo podmínky pro započítávání do okrskového poháru a proto do celoroční soutěže i přes druhé místo žádné body nezískalo.

1.Valchov0:19:85
2.Okrouhlá0:22:00
3.Ludíkov0:22:97
4.Suchý B0:27:00
5.Velenov0:28:75
6.Suchý A1:14:35

Mezi muži zvítězila Žďárná před Suchým a Ludíkovem, který dostal pětisekundovou penalizaci za nesprávné provedení. V okrskovém poháru jsou naši muži průběžně druzí za vedoucí Žďárnou.